מהנעשה ב'ראשית' – וארא

הבגרות בתושב"ע: יישר כח לכל התלמידים ולמורים שהגישו כבח"מ ובמשנה וכמובן ליניב הרכז.

הבגרות במתמטיקה: יישר כח לגיא ולצוות על תקתוק ההכנות לבגרות, ותודה מיוחדת לבנות השרות שנשארו עד אמצע הלילה ותגברו ותרגלו – וכן לטל.

"שוקו – דילמה": נערך במסגרת אירועי שבוע הלשון העיברית – לכתות ט' ו-י', נכחתי במקום היה מגוון וטעים , יישר כח לרכזת ליאור ולעליזה.

ממשיכים לאקדמיה: כיתה ח'2 אקדמית הייתה השבוע באוניברסיטת תל אביב ובמיקרוסופט הרצליה במסגרת סיכומי קורסים במחשבים.

סיור של"ח ל-ז'2: כיתה ז'2 יצאו עם חיים והמחנך לסיור של"ח ביפו, באמצע הסיור ראו שחף קטן עולה מהמים ואחד התלמידים החל לזכות בזוכרו את חברם לכיתה שחף ז"ל.

אזכרה: השתתפנו השבוע באזכרה 30 יום לפטירתו הפתאומית של שחף מ-ז'2, ביום א' בבוקר תיערך אזכרה וסיום ש"ס משניות .

הלוויה: ליווינו השבוע למנוחת עולמים את אמא של בוגרינו יוסף חיים סעדי ושל תלמידת ראשית (אחותו) ,שנפטרה לאחר מאבק ארוך במחלה קשה. יישר כח ליעקב ישראלי שמלווה את יוסף חיים.

"מבצע דוגו": ישר כח גדול לחיים בוגרנו ומדריך מעגלים שהוביל את כיתה יא' ל"מבצע דוגו" לאכול פלאפל ביום שאנו מציינים את הניצחון על גרמניה הנאצית והיציאה מעבדות לחירות.

מתכונת לשון יא': כיתות יא' כבר מתרגשים לקראת הבגרות הראשונה שלהם –ישר כח לליאור ולצוות על הכנה מדוקדקת בהצלחה רבה בבגרות בשבוע הבא.

השתלמות מורים: למדנו השבוע על ה-SWAY  כלי נהדר , תודה לאילנית שארגנה ,מצפים לראות כבר תוצרים (ותודה לסימה על ארגון הכיבוד).

שאלוני אח"מ: לבדיקת האקלים מולאו על ידי התלמידים יישר כח לעודד ודגנית היועצים ,אנו נשתדל לקדמם לנתונים שיגיעו מעבודתנו השוטפת.

מועדי ב': השבוע נערכו מועדי ב' – מבקש מכל מורה לוודא שהוא מכניס את התוצאות למשו"ב ומתחשב בציון בתעודה .

שבוע הבא:

יום שני ושלישי: ישיבות פדגוגיות לו"ז נשלח שימו לב הפעם נשתדל לדון בעיקר בתלמידים שבלטו.

כמובן שנמשיך לבחור את המצטיינים בכל כיתה.