הרב ספי שרמן

"הזדמנות שווה לכל אחד ומצוינות אישית"

הרב ספי שרמן, מנהל תיכון ראשית

הרב ספי שרמן, יליד 1967, נשם את החינוך מהבית, בתור בנו של הרב יחיאל שרמן, מהמחנכים הידועים בציבור הדתי-לאומי בישראל.

בתחילת דרכו היה הרב ספי מחנך בתיכון צייטלין, המשיך לקורס ניהול וקיבל לידיו את שרביט ההנהגה על תיכון ראשית בשנת 1999, לפני עשרים שנה. במהלך עשרים השנה הללו הוביל הרב ספי את צוות המורים להצלחות כבירות ולמהפכה של ממש בדרום העיר תל-אביב, כשהוא שם דגש על מצוינות, אחריות ואהבת האדם וציונות. 

אחוזי הזכאות לבגרות בתיכון ראשית הלכו ועלו, ובשנים האחרונות הודות לרכזת הפדגוגית אילנית אהרון וצוות המורים המסור, הגיע אחוז הזכאות של התיכון שנחשב לנכשל עד לפני עשרים שנה ל-96% (!) בתשע"ז. יתרה מכך, עשרות אחוזים מבוגרי התיכון מאיישים את ספסלי האוניברסיטה והמכללות, המכינות והקצונה בצבא, אחוז הגיוס בתיכון ראשית הוא מהגבוהים בתל-אביב ויותר מעשרה אחוז מהמתגייסים מגיעים ליחידות מובחרות ומשמשים דוגמה לצעירים בתיכון כיום.

בשנת 2013 הקים הרב ספי את תיכון אמית ראשית לבנות, ומוביל את המהפכה גם בקרב הבנות בשכונות דרום העיר, והיה לאחד המנהלים היחידים שניהל שני מוסדות במקביל, תוך הובלה להצלחה בשני המוסדות הללו גם יחד. 

לא בכדי הרב ספי, בעל תואר ראשון (B.ED) ושני (M.ED) לחינוך ולהיסטוריה, בחר לכותרת את ההזדמנות השווה והמצוינות האישית לכל תלמיד ותלמידה. מתוך אמונה בהצלחה של כל תלמיד ותלמיד בהתאם ליכולות שלו, תוך זריעת האמונה בהצלחת הדרך.

 

0532505867

reshit@tlvedu.org.il

קרדיט תמונה: ישראל היום.
צלם: יוסי זליגר
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן